Ogłoszenia - Parszowice

54f9cb7cecf96c05d7f45eb28839a3d2,51,1
 
 
OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 14.07.2019
  1. Bardzo dziękuję sprzątającym za przygotowanie kościoła. Proszę o posprzątanie kościoła na niedzielę osoby: Hajduk Maria, Hajduk Edyta, Gajownik Jadwiga, Gajownik Katarzyna,
  2. W tym tygodniu Msza św. w środę o g. 19.00.
  3. Trwają prace konserwacyjne pokrycia dachowego naszego kościoła, dziękuję parafianom którzy pomagali w tych pracach.
  4. W przyszłą niedzielę,  z okazji zbliżającego się w przyszłym tygodniu święta Św. Krzysztofa - patrona kierowców, zapraszam na Mszę Św. o godz. 10.00, posiadaczy jakichkolwiek pojazdów. Zachęcam, by przybyć także pojazdami, które służą do codziennej pracy w polu. Będziemy prosić o wstawiennictwo Św. Krzysztofa, dla wszystkich kierujących pojazdami, oraz modlić się o rozwagę i bezpieczne podróżowanie. Po Mszy św. poświęcenie pojazdów i wręczenie pamiątek kierowcom. Tradycyjnie w tym dniu, wspieramy zakup środków transportu dla misjonarzy na całym świecie. Dzięki ofiarom składanym przez kierowców, Dobra Nowina, dzięki posłudze misjonarzy, sprawniej dociera na tereny misyjne. Od lat zajmuje się tym dziełem MIVA Polska. Więcej możemy się dowiedzieć na stronie www.miva.pl        
  5. Wczoraj grupa dzieci i młodzieży z parafii wyjechała na 8 dniowy wypoczynek letni do Jarosławca. Dziś po południu dołączę do grona wychowawców, żeby wspólnie opiekować się grupą. Z tego powodu kancelaria będzie czynna w przyszłą niedzielę po południu. W pilnych sprawach proszę o kontakt telefoniczny.
  6. 29 lipca po raz 17 ruszy legnicka piesza pielgrzymka na Jasną Górę. Tych, którzy  chcieliby poczuć klimat pielgrzymki na Jasną Górę, a nie mogą pójść, zapraszam do duchowego uczestnictwa. Zapisy do grupy duchowego uczestnictwa w zakrystii do 21 lipca.
  7. POLECAM PRASĘ KATOLICKĄ. W Niedzieli co mogą zrobić wierzący rodzice, kiedy ich dzieci oddalają się od Boga, historia szkaplerza oraz w co się ubrać do kościoła, a w Gościu o wartości życia opowiada Ewa Błaszczyk oraz o czym mówi nam góra Karmel.