Ogłoszenia - Parszowice

54f9cb7cecf96c05d7f45eb28839a3d2,51,1
 
 
OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 01.09.2019
 1. Bardzo dziękuję sprzątającym za przygotowanie kościoła na dożynki. Proszę o posprzątanie kościoła na niedzielę osoby: Bużdygan Małgorzata, Bużdygan Agnieszka, Bednarek Maria, Piaskowska Agata.
 2. W tym tygodniu  Msza Św. w poniedziałek i środę o g. 18.00 oraz w piątek w godz. 19.00.
 3. W środę od 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.
 4. W piątek od g. 9.00 odwiedzę chorych z posługą sakramentalną. Od g. 18.30.okazja do spowiedzi
 5. W poniedziałek rozpoczęcie roku szkolnego, modlimy się za dzieci, młodzież oraz za nauczycieli o potrzebne łaski i siły w nowym roku szkolnym. Dzieciom klas I poświecę tornistry, a na wszystkie dzieci czeka szkolny upominek. Po Mszy spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci klas I, II, III i IV. Na spotkaniu rodzice zgłaszają dzieci z klas I do przygotowania pierwszokomunijnego.  
 6. W środę Msza Św. w intencji Żywego różańca i zmiana tajemnic.
 7. W czwartek Msza Św. w intencji Służby liturgicznej i jej rodzin oraz o nowe powołania kapłańskie.
 8. W czwartek w Wielowsi Mszą Św. rozpocznie się spotkanie z rodzicami i kandydatami do Bierzmowania. Na spotkanie zaproszeni są również rodzice i młodzież klas 6 i 7, którzy rozpoczynają w tym roku swoje przygotowanie do Bierzmowania.      
 9. Ruszyły zapisy do scholi. Wszyscy chętni, którzy chcą swym śpiewem chwalić Boga są serdecznie zaproszeni. Zapisy u organisty.
 10. Chłopcy, od 3 klasy wzwyż, którzy chcieliby zostać ministrantami zgłaszają się do zakrystii.
 11. Pierwsze powakacyjne spotkanie koła misyjnego w piątek po Mszy Św. Kto chciałby dołączyć do koła, niech czuje się zaproszony.   
 12. Polecam prasę katolicką.  W Niedzieli przeczytamy jak przebaczyć niewybaczalne, czy człowiek musi cierpieć oraz dodatek na 80 rocznicę wybuchu II wojny światowej, a w Gościu wspomnienia września 1939 roku, komu potrzebny jest egzorcysta oraz jak można zagubić się w sieci. Jest nowy numer Małego Gościa a w nim wiele ciekawych treści dla dzieci, zabawy, łamigłówki oraz specjalny dodatek na nowy rok szkolny.
 13. Zbliża się Uroczystość ku czci Bł. Ks. Jerzego. Trwa 9 tygodniowa nowenna do Ks. Jerzego. Podobnie jak ubiegłym roku, możemy do wspólnej modlitwy dołączyć swoje osobiste prośby, wystarczy na przygotowanej kartce napisać treść prośby oraz wrzucić ją do pudełka które stoi w przedsionku. Nasze osobiste prośby będą odczytane podczas nowenny. Dziękuję osobom, które były w poniedziałek na spotkaniu organizacyjnym za zaangażowanie i niezawodną pomoc.     
 14. W ubiegłym tygodniu wykonywane były race porządkowe na wieży kościoła, wiata na placu rekreacyjnym została zabezpieczona impregnatem, zostały przygotowane łaty na dach. Składam serdeczne podziękowanie panom którzy pomagali w tych pracach. Słowa podziękowania niech przyjmą: Jan Kirejczyk, Bogdan Piaskowski, Jarosław Wojtas, Adam Pińczuk, Andrzej Tas, Mariusz Hajduk, Krzysztof Droń, Rafał Kucy, Stanisław Mazurczak.     
 1.