Ogłoszenia - Parszowice

54f9cb7cecf96c05d7f45eb28839a3d2,51,1
 
 
OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA V NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU - 29.03.2020
 1. Bardzo dziękuję za przygotowanie świątyni. Proszę o posprzątanie kościoła osoby: Hajduk Maria, Hajduk Edyta, Gajownik Jadwiga, Gajownik Katarzyna.  W czasie Wielkiego Postu ofiary na kwiaty są zbierane na renowację krzyża procesyjnego.
 2. W środę adoracja Najświętszego Sakramentu od 17.00.
 3. W tym tygodniu Msza Św. w poniedziałek o 17.00 i w środę o 18.00.
 4. W środę Msza Św. w intencji Wspólnoty Żywego Różańca. 
 5. W ubiegłą środę 25 marca 15 osób w naszej parafii, rozpoczęło dzieło duchowej adopcji dziecka poczętego. Dziękuję za te dar modlitwy w intencji dzieci zagrożonych aborcją. 
 6. Nadal obowiązuje dyspensa od udziału we Mszy Św. niedzielnej. Tym, którzy jednak chcieliby uczestniczyć w Niedzielnej Eucharystii wspólnotowo, przypominam, że istnieje możliwość udziału we Mszy św. niedzielnej także w sobotę o g. 17.00 w Wielowsi. 
 7. Jeszcze w tym tygodniu  możemy korzystać z Sakramentu Pokuty i Pojednania aby przygotować swoje serca na Święta. Apeluję, żeby nie czekać ze spowiedzią na ostatnią chwilę, tak aby wszyscy zdążyli się wyspowiadać. Grafik dyżuru w konfesjonale na ten tydzień jest wywieszony w gablocie, jest też dostępny na stronie parafialnej.     
 8. Dziś ostatnia niedziela miesiąca. Zwykle w tą niedzielę odbywa się zbiórka na fundusz remontowy i dla organisty. Ze względu na obecną sytuację zbiórka się nie odbędzie. Kto zechce może zrobić przelew na konto parafialne albo złożyć większą ofiarę za miesiąc.  
 9. W piątek od 9.00 comiesięczne odwiedziny chorych z posługą sakramentalną. Również w piątek przedświąteczne odwiedziny chorych. Zgłoszenia w zakrystii   
 10. Zachęcam do zaglądania na naszą stronę parafialną oraz stronę parafii na FB. Znajdziemy tam bieżące informacje i propozycje duchowego przygotowania do Wielkanocy w warunkach domowych. Będzie też można obejrzeć transmisję liturgii z naszego kościoła.  
 11. Polecam prasę katolicką. Niedziela dostępna jest w wersji drukowanej. Natomiast Gość niedzielny jest dostępny bezpłatnie w wersji elektronicznej, trzeba tylko ściągnąć aplikację na swój telefon lub tablet.