Ogłoszenia - Wielowieś

pobrany plik

Ogłoszenia parafialne na niedzielę Chrztu pańskiego 12.01.2020
  1. Bardzo dziękuję osobom sprzątającym za przygotowanie kościoła. Bardzo proszę o przygotowanie kościoła na kolejną niedzielę osoby: Ewa Adamczewska, Mirosław Kirejczyk, Jasińska Aneta, Eugeniusz Błażków.
  2. W tym tygodniu Msza Św. we wtorek, czwartek, piątek i sobotę o g. 9.00. Dodatkowa Msza Św. w piątek i sobotę o g. 9.30.
  3. W sobotę Msza Św. w intencji Kręgu Rodzin Szensztackich.
  4. W święto Trzech Króli podczas rozprowadzania kredy i kadzidła były zbierane ofiary na cele misyjne. Złożono na ten cel 755 zł.  Serdeczne Bóg zapłać.
  5. 25 stycznia w sobotę o g. 18.00 na świetlicy odbędzie się świąteczne kolędowanie. Na spotkanie zaproszeni są wszyscy parafianie.
  6. Parafia organizuje letnią kolonię dla dzieci i młodzieży z parafii. Szczegółowe informacje na ulotkach, które znajdziemy na stoliku pod chórem. Ilość miejsc ograniczona.
  7. Polecam prasę katolicką. W Niedzieli o potrzebie i sensie chrztu, jaki powinien być idealny kandydat na chrzestnego oraz czy Maryja jest Współodkupicielką,  a w Gościu jak wychować wierzące dziecko,  dlaczego ważny jest post piątkowy oraz czym jest ideologia ekologizmu. Jest nowy numer Małego Gościa a w nim wiele ciekawych treści dla najmłodszych, dużo zabawy i humoru oraz niespodzianka.