Ogłoszenia - Wielowieś

pobrany plik

Ogłoszenia parafialne na XV niedzielę zwykłą 14.07.2019
  1. Bardzo dziękuję osobom sprzątającym za posprzątanie kościoła. Bardzo proszę o przygotowanie świątyni na niedzielę Jasińska Aneta, Eugeniusz Błażków, Bronisław Musiejowski, Edward Krzepisz.
  2. Składam serdeczne podziękowanie Tomkowi Dębickiemu za prace przy plebanii.
  3. W tym tygodniu  Msze Św. w piątek i  sobotę o g. 19.00.
  4. W przyszłą niedzielę,  z okazji zbliżającego się w przyszłym tygodniu święta Św. Krzysztofa - patrona kierowców, zapraszam na Mszę Św. o godz. 12.00, posiadaczy jakichkolwiek pojazdów. Zachęcam, by przybyć także pojazdami, które służą do codziennej pracy w polu. Będziemy prosić o wstawiennictwo Św. Krzysztofa, dla wszystkich kierujących pojazdami, oraz modlić się o rozwagę i bezpieczne podróżowanie. Po Mszy św. poświęcenie pojazdów i wręczenie pamiątek kierowcom. Tradycyjnie w tym dniu, wspieramy zakup środków transportu dla misjonarzy na całym świecie. Dzięki ofiarom składanym przez kierowców, Dobra Nowina, dzięki posłudze misjonarzy, sprawniej dociera na tereny misyjne. Od lat zajmuje się tym dziełem MIVA Polska. Więcej możemy się dowiedzieć na stronie www.miva.pl
  5. 29 lipca po raz 17 ruszy legnicka piesza pielgrzymka na Jasną Górę. Tych, którzy  chcieliby poczuć klimat pielgrzymki na Jasną Górę, a nie mogą pójść, zapraszam do duchowego uczestnictwa. Zapisy do grupy duchowego uczestnictwa w zakrystii do 21 lipca.
  6. Wczoraj grupa dzieci i młodzieży z parafii wyjechała na 8 dniowy wypoczynek letni do Jarosławca. Dziś po południu dołączę do grona wychowawców, żeby wspólnie opiekować się grupą. Z tego powodu kancelaria będzie czynna w przyszłą niedzielę po południu. W pilnych sprawach proszę o kontakt telefoniczny.
  7. POLECAM PRASĘ KATOLICKĄ. W Niedzieli co mogą zrobić wierzący rodzice, kiedy ich dzieci oddalają się od Boga, historia szkaplerza oraz w co się ubrać do kościoła, a w Gościu o wartości życia opowiada Ewa Błaszczyk oraz o czym mówi nam góra Karmel.